Zajmujemy się produkcją tablic rejestracyjnych oraz ramek reklamowych pod tablice rejestracyjne. Oferujemy ramki tablicy rejestracyjnej, które mogą stanowić skuteczny przekaz reklamowy, przede wszystkim w branży motoryzacyjnej, ale nie tylko. Wystarczy, że ramki na tablice rejestracyjne zawierać będą dane teleadresowe firmy, logo czy hasło, by potencjalny odbiorca takiego przekazu mógł go zauważyć i zapamiętać. Taka reklama wykazuje pełną skuteczność w ramach rozmaitych form outdooru. Wszystko dlatego, że jest łatwa do zauważenia przez innych uczestników ruchu drogowego, czysto informacyjna i nie rozprasza.

Jesteśmy uznanym ogólnopolskim partnerem handlowym w dostawach produktów dla firm branży motoryzacyjnej, budowlanej, DDD, reklamowej oraz urzędów administracji publicznej.
Produkcją tablic rejestracyjnych zajmujemy się nieprzerwanie od 1979 roku. Ramki pod tablice wprowadziliśmy do naszej oferty w 1993 roku jako pierwsza firma w Polsce. Dzięki nieustannemu inwestowaniu w nowoczesną technologię stale doskonalimy nasze produkty, dzięki czemu od 35 lat jesteśmy liderem w swojej branży.

W naszej ofercie znajdą Państwo także systemy ochrony przed ptakami Birdsystem. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Siedziba i magazyny INWEN znajdują się Piastowie k/Warszawy.