Ramka 3D

Chociaż nadruk reklamowy na ramce tablicy rejestracyjnej zalicza się do tych najbardziej skutecznych form przekazu, INWEN postawił na jeszcze lepsze wyróżnienie informacji, które mają trafić do uczestników ruchu drogowego. Przedstawiamy Ramkę 3D, która gwarantuje zupełnie nowy wymiar reklamy na ramkach do tablic rejestracyjnych.

Ramka została w całości opracowana przez INWEN. Innowacyjna i unikalna technologia umożliwia naszym klientom umieszczenie na listwie ramki dowolnego wypukłego wzoru. Dodatkowym atutem jest to, że taki przekaz może być barwiony, dzięki czemu wykazuje jeszcze lepszą skuteczność w ramach dotarcia do potencjalnego odbiorcy. Warto też wspomnieć, że 3D daje atrakcyjny wizualnie efekt końcowy.

Jesteśmy pewni, że unikalność tego rozwiązania zapewnia prestiż i podkreśla indywidualność naszych klientów. Bezwzględnie wpływa na wyróżnianie się na tle konkurencji.

Ten model ramki polecamy szczególnie dla dealerów samochodów klasy wyższej i marek luksusowych, jak i osób zajmujących się tuningiem, natomiast potwierdzamy, że sprawdzi się ona jako element skutecznej strategii reklamowej firm bez względu na branżę.

Tablica rejestracyjna zamykana jest listwą reklamową z wypukłym wzorem o max. wysokości 19 mm i długości 508 mm.

 

Comments are closed.