Inwen

Trendy i innowacje w projektowaniu ramek na tablice rejestracyjne – co nowego w 2024 roku?

ramki_do_tablic_rejestracyjnych

Ramka na tablicę rejestracyjną to podstawowy element zewnętrzny, w jaki jest wyposażonych większość pojazdów poruszających się po drogach publicznych w Polsce. Personalizowane ramki na tablice rejestracyjne możemy zakładać zawsze wtedy, kiedy chcemy mieć pewność, że tablica z numerami pojazdu jest zamocowana stabilnie, a sam samochód będzie wyróżniać się nietypowym designem ramki. Przyjrzyjmy się aktualnym trendom rynkowym i sprawdźmy, jakie są najchętniej wybierane ramki na tablice do samochodu, motoroweru lub motocykla.

Najlepsze ramki na tablice rejestracyjne, czyli jakie?

Idealne ramki na tablice rejestracyjne to takie, które są przede wszystkim wytrzymałe, dopasowane do typu pojazdu oraz estetyczne. Na rynku jest wiele ciekawych wersji ramek na tablice do samochodów, motocykli i motorowerów. Zanim zdecydujesz się na konkretną opcję, zwróć uwagę na:

  • materiał wykonania np. PCV,
  • rozmiar ramki na tablice rejestracyjne,
  • cena,
  • sposób montażu,
  • design –> nadruk.

Jeśli planujesz zamówić akcesoryjne ramki na swoje tablice rejestracyjne, możesz je dowolnie spersonalizować. Dzięki temu na powierzchni tworzywa sztucznego znajdzie się Twój ulubiony nadruk, nazwa marki samochodu lub inna grafika, którą samodzielnie wybierzesz. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Jakie ramki samochodowe można wybrać do swojego auta?

Akcesoryjne ramki na tablice rejestracyjne to elementy wyposażenia auta, bez których umiejscowienie tablic rejestracyjnych w odpowiednim miejscu byłoby znacznie utrudnione. Dodatkowo personalizowana ramka świetnie prezentuje się na samochodach i nie tylko.

Najpopularniejsze opcje podczas zamawiania ramki na tablice rejestracyjne to:

  • ramki kwadratowe z nadrukiem,
  • ramki wypukłe 3D z tworzywa sztucznego,
  • ramki z cyfrowym nadrukiem wielokolorowym,
  • ramki z nadrukiem wykonanym technologią sitodruku,
  • ramki z powierzchnią Doming.

Zanim zdecydujesz się na konkretną wersję ramki na tablice rejestracyjne, koniecznie upewnij się, że wymiary produktu są zgodne z otworami mocującymi w Twoim samochodzie. Jeśli masz auto z USA, prawdopodobnie tylna tablica będzie kwadratowa. Wtedy zamów właśnie taką ramkę, zamiast klasycznej wersji prostokątnej używanej w Europie.

Ile kosztują akcesoryjne ramki na tablice rejestracyjne z nadrukiem?

Nowoczesne ramki na tablice rejestracyjne do aut, motocykli i motorowerów to wydatek w granicy 50-200 złotych za komplet. To stosunkowo niewiele, biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo użytkowania oraz możliwość wykonania dowolnie wybranego nadruku – zarówno napisów, jak i grafiki na powierzchni tablic.

Jeśli chcesz nieco odświeżyć wygląd swojego auta i swobodnie zamocować tablice rejestracyjne bez ryzyka odpadnięcia w najmniej spodziewanym momencie, koniecznie zamów akcesoryjne ramki na tablice rejestracyjne z opcją personalizacji. To dobry wybór do każdego pojazdu, niezależnie od marki i rocznika.

Shopping cart close